Особливості заповнення об'єднаного звіту з ЄСВ та ПДФО

Все, що потрібно знати бухгалтеру для того щоб вчасно та корректно сплатити податки та збори
Відповісти
Juliya
Повідомлень: 116
З нами з: 24 червня 2019, 17:31

Особливості заповнення об'єднаного звіту з ЄСВ та ПДФО

Повідомлення Juliya » 06 липня 2021, 09:27

У листі від 20.05.2021 р. № 498/2/99-00-04-02-01-02 податківці пояснюють деякі моменти при формуванні статистичних показників заголовної частини податкового розрахунку.
  1. Інформація щодо статистичних показників заголовної частини податкового розрахунку залишилась аналогічною статистичним показникам рядків 14 та 15 Звіту з ЄСВ. Статистичні показники формують на підставі персоніфікованих даних.
  2. Заповнювати заголовну частину податкового розрахунку з типом "Звітний" як "Довідковий" потрібно аналогічно до як і за типом "Звітний".
  3. У рядках 03 та 031 податкового розрахунку вказують дані платника податку - юридичної особи.
  4. У рядку 032 податкового розрахунку зазначають код Кодифікатора за місцезнаходженням платника або його відокремленого підрозділу, якщо податковий розрахунок подає податковий агент за його відокремлений підрозділ. Цей рядок обов'язковий для заповнення незалежно від того, чи має такий платник відокремлені підрозділи. При визначенні номера Кодифікатора місце сплати ПДФО не враховують.
  5. У рядку 033 податкового розрахунку заповнюють дані про відокремлений підрозділ юридичної особи (повне найменування відокремленого підрозділу), якщо його подають за відокремлений підрозділ.
  6. Додаток 1 не заповнюють та не подають у складі податкового розрахунку лише за умови відсутності показників для декларування протягом усього кварталу. Якщо показники для декларування наявні лише в одному з місяців кварталу, тоді Д1 подають за кожен з таких місяців, а пусті рядки прокреслюють (у разі подання документа в електронному вигляді такі рядки не заповнюють).
  7. Нумерацію податкових розрахунків проводять в межах одного звітного (податкового) періоду (кварталу) та не продовжують в наступних.
    Реквізит "номер додатка до Розрахунку" містить дані про порядковий номер додатка за формою 4ДФ у складі податкового розрахунку. Тобто, нумерацію додатків за формою 4ДФ у складі податкового розрахунку здійснюють незалежно від кількості інших додатків, які заповнюють до такого податкового розрахунку.

Відповісти