Інформування про бенефіціарів у 2020 році

Все, що потрібно знати бухгалтеру для того щоб вчасно та корректно сплатити податки та збори
Відповісти
Juliya
Повідомлень: 57
З нами з: 24 червня 2019, 17:31

Інформування про бенефіціарів у 2020 році

Повідомлення Juliya » 29 липня 2020, 09:30

Юридичні особи, зареєстровані до набрання чинності Законом №361, подають державному реєстратору інформацію про кінцевого бенефіціарного власника та структуру власності протягом трьох місяців з дня набрання чинності наказу щодо форми та змісту структури власності.

Форма відомостей почала діяти з 1 червня 2020 року, але структури Мінфін ще не затвердив. Відповідно старт строку у три місяця для оновлення даних так й не розпочався.

27 липня 2020 року Мінфін повідомив, що відбулась робоча нарада з представниками Міністерства юстиції, Міністерства цифрової трансформації, Державної служби фінансового моніторингу та НБУ з питань затвердження форми та змісту структури власності юридичних осіб. У повідомленні Мінфіну вказується, що наразі завершується робота над розробленням нормативно-правових актів з питань здійснення фінансового моніторингу, в тому числі і проекту наказу про затвердження форми та змісту структури власності. Проект наказу буде оприлюднено найближчим часом, після узгодження остаточної версії з державними органами та міжнародними експертами.

Отже, Мінфін тільки збирається підготувати проект структури власності. Далі він має пройти всі стадії реєстрації та офіційного опублікування і тільки після цього набере чинності та дасть старт компанії з оновлення інформації про власників в ЄДР (реєстрації кінцевих бенефіціарів).

Відповісти